RegioJet

Vlaky regiojet, jejichž provozovatelem je společnost Student Agency, již nějakou dobu brázdí naše železniční tratě. Staly se oblíbeným způsobem dopravy, a od roku 2011 jsou k dispozici na trasách Praha- Olomouc- Ostrava- Třinec- Žilina, a později také na regionální slovenské trati. K filosofii společnosti náleží silná orientace na zákazníky, kvalitní služby, a také bezkonkurenční ceny. Produkty jsou totiž kvalitní a přitom levné. Student Agency provozuje autobusovou vnitrostátní i mezinárodní dopravu na luxusní úrovni, prodává letenky a zprostředkovává pobyty a jazykové kurzy v zahraničí. Vlaková doprava je logickým vyústěním narůstajících aktivit.

Nepřehlédnutelný žlutý rychlovlak

Žluté regiojet vlaky jsou podobně jako autobusy Student Agency kombinací luxusu a nadstandardních služeb za lidové ceny. Soukromý dopravce funguje bez dotací, a zatím se mu slibně daří. Soupravy a služby uspokojí jak běžné klienty, tak i velmi náročné a obchodní cestující. Moderní, plně klimatizované vozy jsou vhodné až pro rychlost 200 km/h. Vlaky jsou sestavovány většinou z 5 vozů, z nichž některé nesou označení Standard, jiné Relax a Business. Cestovní tarif Standard je dělem do oddílů po 6 sedadlech, naleznete zde i dětské nebo tiché kupé. Třída Relax připomíná velkoprostorovým uspořádáním leteckou dopravu, v cestovním tarifu Business naleznete dost klidu pro práci a odpočinek. V čele vlaků jsou moderní a spolehlivé lokomotivy Škoda. Na regiojet.cz si můžete prohlédnout interiér jednotlivých vozů a dozvědět se podrobné informace o cestování. Do vybavení vlaků patří klimatizace, elektrické přípojky a připojení k internetu, a moderní toalety. Prostředí vozů je velice čisté a příjemné.

Přesnost a nadstandardní služby

Vlaky této společnosti velmi přesně dodržují regio jet jízdní řád. Zpoždění jsou opravdu velice málo častá. Ve vlaku je ochotný personál, který vám se vším poradí a pomůže. Vyhledání místa, nástup a výstup, získání informací během cesty, pomoc při uložení zavazadel, nic z toho není ve vlacích regio jet problémem. Navíc vás jistě potěší obsluha během jízdy, nabídka občerstvení, tisku a doplňkového prodeje. Díky personálu se už nemusíte stresovat vším, co vás během jízdy vlakem může potkat, a pouze si užijete jízdu.

Regio Jet jízdní řád

Na stránkách společnosti si můžete prohlédnout a stáhnout velice přehledný regiojet jízdní řád. Informace o spojích se samozřejmě dozvíte i na idos.cz, na nádražích a v prodejnách jízdenek. Vlaky jezdí pravidelně na trase Praha, Pardubice, Zábřeh na Moravě, Olomouc, Hranice na Moravě, Ostrava, Havířov, Český Těšín, Třinec, Čadca, Kys. Nové Město a Žilina. Do budoucna se plánuje rozšíření působnosti po republice i za hranicemi.

Regio jet jízdenky

Velice snadná je na www.regiojet.cz objednávka jízdenky. Vše si tak vyřídíte přes internet z pohodlí domova, z práce nebo ze školy. Moderní přístup pro cestující znamená, že máte jak nákup jízdenek, tak jízdní řády regiojet vždy k dispozici. Kupte si regio jet jízdenky online a máte vystaráno. Ve snadno pochopitelném rezervačním systému máte ke shlédnutí aktuální ceny jízdenek a dostupné spoje. Dělení cestovních tarifů je přehledné pro každého. Nejdříve zvolíte třídu, kterou chcete cestovat. Pak si vyberete odkud a kam chcete jet, a zjistíte si přesnou cenu. Samozřejmě můžete nákup řešit tradiční cestou, u přepážky speciálních regio jet prodejen. Na stránkách je seznam prodejních míst v České republice i na Slovensku. Regiojet jízdenky můžete zaplatit online přes PayU nebo PaySec, kreditovou jízdenkou, platební kartou, platbou na účet, nebo na terminálech Sazka. Každý má tedy možnost vybrat si způsob, který mu vyhovuje. Samozřejmě jde jízdenka koupit i přímo na nádraží u přepážky Regio Jet.

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty.

© 2016 IDOS, IDOS jízdní řády autobusů, IDOS vlaky, vlaky idos, idos.cz jízdní řády, idos autobusy, www.idos.cz, idos jízdní řády vlaků, idos jízdní řády, idos.cz jízdní řády, autobusové jízdní řády IDOS, IDOS Praha, IDOS Brno, IDOS Ostrava,Student Agency

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode