Leo Express

Nový železniční dopravce v České republice, leo express, přišel se zcela novým pojetím dopravy cestujících po železnici a s tím souvisejících služeb. Tyto vlaky vám umožní cestovat pohodlně, rychle a levně na vybraných trasách v České republice.  Zatím je můžete vidět v těchto stanicích: Praha hlavní nádraží, Olomouc hlavní nádraží, Přerov, Studénka, Ostrava Svinov, Ostrava hlavní nádraží, Bohumín, Karviná hlavní nádraží, Hulín, Otrokovice a Staré město u Uherského Hradiště. Pokud chcete vědět, kdy ve vašem městě leo express staví, a jak se s ním nejlépe dopravíte, podívejte se na leo expres jízdní řád. Připravují se projekty pro další spojení míst České republiky tímto inovativním způsobem, u nás poměrně ojedinělým. Moderní a technologicky vyspělé technické řešení a služby pro cestující poskytují zážitek z jízdy. Cílem společnosti leoexpress je vytvořit mezinárodní komplexní železniční síť.

Typicky černé vlakové soupravy

Soupravy leo expres jsou typicky černé, aerodynamického tvaru, takže je na nádraží určitě nepřehlédnete.  Nízkopodlažní klimatizované provedení je komfortní pro všechny věkové skupiny cestujících. Interiér a použité technologie zcela vyhovují pro dálkovou dopravu. Nastupte do nejmodernějších vlaků v Česku, a vyzkoušejte, jaké je to cestovat jako v bavlnce. Mají rychlý a plynulý rozjezd, krátkou brzdnou dráhu s účinným a tichým bržděním, a cestovní rychlost 160 km/h. Ve vlaku jsou tři cestovní třídy - Economy, Business a Premium.

Specialitou vlaků leo espress je skvělý palubní servis. Stewardi a stewardky jsou vám k dispozici po celou dobu jízdy. Každý jistě ocení pestrou nabídku občerstvení za příjemné ceny, a možnosti pro práci i zábavu během jízdy. Vlaky přesně dodržují leo express jízdní řády, takže zpoždění nastává opravdu zcela výjimečně.

Interiér vlaků leo express

Vagony mají bezpečný, elegantní, přehledný, volně průchozí interiér s klimatizací a minimem hluku. Ve všech třídách jsou ergonomická sedadla, stolky, Wi-fi připojení a elektrické zásuvky. Cestování se společností leo express je vhodné jak pro jednotlivce, tak pro dvojice nebo rodiny. Co nejvíce se dbá na ekologii a ekonomičnost provozu. Vakuové toalety s ekologickými jímkami nabízí dostatek prostoru, některé jsou bezbariérové a s přebalovacím pultem. Všude je čisto a příjemně. Unikátní u nás je palubní informační systém pro sledování polohy vlaku, zajímavostí na trati, rychlosti jízdy a dalších informací.

Věrnostní program Smile Club od LE

Společnost nabízí pro pravidelné zákazníky věrnostní program s výhodami. Ty zahrnují slevy na jízdné, kartu pro členy, získávání bodů za pravidelné cestování, bodové bonusy při dobíjení nebo třeba malý nápoj k jízdence zdarma. Pro zaregistrované zákazníky je odbavení na pokladnách rychlejší.

Jízdní řády leo express

Chcete vědět, kam a kdy můžete s touto moderní společností cestovat? Leo express jízdní řád si můžete jednoduše prohlédnout na webu, nebo stáhnout do počítače. Tak budete mít informace vždy po ruce. Spoje zatím zajišťují několik tras v Česku, ale postupem času by se měly možnosti dále rozšiřovat. Pohodlně můžete cestovat třeba z Prahy do Ostravy a Bohumína, přes Olomouc a Přerov.

Leo express prodej jízdenek

V některých stanicích jsou k dispozici prodejny pro leo express jízdenky a poskytování informací. Zde vám ochotně poradí ohledně nejlepšího spoje a prodají jízdenku, klidně i delší dobu dopředu. Vždy jde o místenku, takže se nemůže stát, že by na vás nezbylo místo k sezení. Pokud je dostatek volných sedadel, můžete si místo vybrat. Vstřícnost a příjemné vystupování jsou zde samozřejmostí. Jízdenky online lze zakoupit i přímo ve vlaku u stewardů. To je zpoplatněno malou částkou, pokud je nákup ze stanice, kde se dají jízdenky zakoupit. Nemáte ale jistotu, že nebude zrovna zcela zaplněná kapacita. Většinou se místo najde, ale nelze na to zcela spoléhat. Lepší je koupit si jízdenku včas u přepážky, nebo online.

Online prodej jízdenek

Leo express prodej jízdenek online je rychlou a stále oblíbenější možností. Vyberete si na schématu spoj, cestovní třídu, druh jízdného, vagon a místo k sezení, a můžete si jízdenku ihned zakoupit. Platba je možná prostřednictvím platební karty, voucheru, kreditem u společnosti nebo přes PayU.

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty.

© 2016 IDOS, IDOS jízdní řády autobusů, IDOS vlaky, vlaky idos, idos.cz jízdní řády, idos autobusy, www.idos.cz, idos jízdní řády vlaků, idos jízdní řády, idos.cz jízdní řády, autobusové jízdní řády IDOS, IDOS Praha, IDOS Brno, IDOS Ostrava,Student Agency

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode