Jízdenky online

Koupě jízdenky na přepážce nebo přímo v dopravním prostředku dnes už zdaleka nejsou jediné možnosti pro cestující. Ať už se chystáte na cestu po České republice, nebo za hranice, máte více možností jak jízdenku získat. Prodej jízdenek na nádražích vlaků, v autobusech a mhd mnohdy není tak výhodný, jako koupě přes internet. Proto jízdenky přes internet využívá stále více lidí.

Prodej jízdenek online

A u jakých dopravců a dopravních prostředků si můžete pořídit jízdenky online? Téměř u všech. Pokud si hledáte spoje na vlak, autobus nebo mhd na idos.cz, objeví se u některých detailů spoje i idos jízdenka, kterou můžete ihned zakoupit. Pokud se zde symbol neobjeví, pravděpodobně je nutné si ji zakoupit přímo u dopravce nebo u řidiče. Při hledání spojů na internetu si můžete v klidu promyslet, jaký typ cestování pro vás bude nejlepší, a porovnat nabídky konkurenčních společností. U některých tras je volba jednoznačná, jinde je více variant. Rozhodovat může pohodlí, rychlost, služby pro cestující, možnost přepravy zavazadel nebo zvířat, a také samozřejmě cena. Většina společností nabízí výhody pro stálé klienty. Věrnostní a slevové karty nejsou nic výjimečného. Také při zakoupení online jízdenky bývá někdy výhoda. Způsobů, jak platit, je více, u každho provozovatele jsou trochu odlišné možnosti.

ČD jízdenky

České dráhy nabízí velké množství produktů pro pravidelné i občasné uživatele jejich služeb. Zakupte si jízdenky na vlak s předstihem, a můžete mít cestu levnější. Ceny jízdenek vlaků jsou přehledně k dispozici na idos.cz, nebo na přímo na webových stránkách českých drah. Jaké produkty jsou zde k dispozici? Jízdné základní, zpáteční, skupinové, víkendové, zvláštní nejen pro studenty, traťové, celodenní, pro důchodce, síťové, kilometrická banka, nebo včasná jízdenka. U posledně jmenované možnosti jde o to, že čím dříve si jízdenku zakoupíte, tím méně platíte. Jedná se o vybrané spoje mezi městy v ČR, (včasná jízdenka Česko), a také v zahraničí (včasná jízdenka Evropa). Pro pravidelné cestující vlakem je velice doporučitelné zřídit si In kartu, na kterou máte určitou slevu v procentech, a to buď 25%, 50% nebo dokonce 100%. Kartu je možno vyřídit na nádraží nebo přes internet.

Kde všude je k zakoupení jízdenka čd? V eshopu Českých drah, přes chytrý telefon, telefonicky, v jízdenkovém automatu, u přepážky, nebo s příplatkem u průvodčího ve vlaku.

V rámci příměstského cestování existují integrované dopravní systémy. Díky nim můžete s jedním typem jízdenky cestovat třeba tramvají, autobusem i vlakem. Takovéto možnosti nabízí například jízdenky mhd praha. Pro pohyb po Praze a přilehlých částech je někdy vlak lepší a pohodlnější variantou, tak proč jej nevyužít? Integrované dopravní systémy existují v krajích i velkých městech, takže se stačí informovat a možnosti se rázem rozrostou.

Jízdenky pro Pendolino

Rychlé a komfortní cestování, to jsou rychlovlaky SC Pendolino na vybraných trasách v ČR. Zná je asi každý, ale málokdo je zatím vyzkoušel. Přitom nejde o přehnaně drahý způsob, stačí vědět, jak a kde si koupit jízdenku. Podívejte se na jízdní řád těchto spojů, a vyberte si ten pravý pro vás. Při nákupu pendolino jízdenky online si vyberte vyhovující místo k sezení ve zvolené třídě. Zakoupit si můžete standardní české dráhy jízdenky do 1. a 2. třídy, ale využít zde můžete i Akční jízdenky nebo Včasnou jízdenku Česko. Ke všem je pro Pendolino nutno zakoupit místenku. Tento vlak poskytuje velký komfort, mnoho služeb, občerstvení i zábavu.

RegioJet jízdenky

Zakupte si online jízdenky na tento žlutý rychlovlak provozovaný Student Agency, a cestujte pohodlně za dobrou cenu. Tento soukromý provozovatel osobní železniční dopravy na luxusní úrovni pro vás má online jízdenky za skvělé ceny, další možností je zakoupení na prodejních místech Student Agency nebo na přepážkách RegioJet na nádražích. Vybírejte z cestovních tříd Standard, Relax nebo Business, a zakupte si pohodlně online regiojet jízdenky, samozřejmě s místenkou.

Leo Express

Další soukromý vlakový dopravce s komfortními službami pro každého. Typicky černé vlaky vás překvapí svými stevardy, klimatizací, občerstvením, čistotou a možností pohodlně pracovat nebo se zabavit během cesty. Palubní informační systém je zde pro vás, abyste měli vždy přehled o průběhu cesty a zajímavostech. Pro pravidelné cestující je zde klub a karta s výhodami, jízdenky se dají zakoupit na přepážkách LeoExpress, přes internet nebo přímo ve vlaku.

Student Agency jízdenky

Žluté luxusní autobusy Student Agency zná asi každý, nejen studenti. Tato cestovní agentura provozuje nejen vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu na vysoké úrovni, ale také vlakovou dopravu (RegioJet), zařizuje pobyty v zahraničí (studijní, jazykové, pracovní), dovolené, a je největším prodejcem letenek. Zakoupit lze jednoduše student agency jízdenky online, nebo na vybraných prodejních místech. Studentagency jízdenky a výhodné letenky do celého světa jsou velmi známé a oblíbené. Krédem firmy je poskytovat luxus za přijatelné ceny pro každého. Žluté autobusy s komfortní výbavou, stevardkami a občerstvením je možno si také zapůjčit pro různé účely (firemní akce, cesty do zahraničí, výlety po ČR). Jízdenky na autobus si rezervujte online, v rezervačním systému dobře vidíte, ve kterých spojích je ještě volné místo. Na kartu si nabíjíte kredit, který poté postupně čerpáte při nákupu. Pokud chcete jet na příjemnou dovolenou, je tato společnost sázkou na jistotu. Vybrat si můžete kratší i delší pobyty v různých lokalitách, cesty kolem světa nebo třeba Eurovíkendy. Agentura za vás vyřídí pojištění, ubytování, zařídí pronájem auta a mnoho dalšího. Jízdenky student agency zkrátka nejsou jen jízdenky na známé žluté autobusy, ale i mnoho dalšího.

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty.

© 2016 IDOS, IDOS jízdní řády autobusů, IDOS vlaky, vlaky idos, idos.cz jízdní řády, idos autobusy, www.idos.cz, idos jízdní řády vlaků, idos jízdní řády, idos.cz jízdní řády, autobusové jízdní řády IDOS, IDOS Praha, IDOS Brno, IDOS Ostrava,Student Agency

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode